Źródła z otoczenia Estevao ''Messinho'' Williana twierdzą, że 17-letni piłkarz Palmeiras trafi do Premier League lub Bundesligi. O Brazylijczyka starają się m.in. Chelsea oraz Bayern.

Komplet dzisiejszych wyników w Lidze Mistrzów ⚽️

dots

Udostępnij

placeholder

KOSZMARNY błąd bramkarza Girony na wagę 3 punktów dla PSG

Dzielnie broniła się Girona, ale napór PSG był coraz mocniejszy. W końcu dość szczęśliwie po tym kiksie Gazzanigi PSG zdobyło jedynego gola, który przesądził o wygranej.

dots

Udostępnij

Koncert Celticu w Glasgow

Kapitalna inauguracja piłkarzy Celticu. Slovan był bezradny i mógł tylko patrzeć, jak gospodarze zdobywają kolejne gole. Strzelali je Scales, Furuhashi, Engels, Maeda i Idah.

dots

Udostępnij

To mogła być akcja na wagę 3 punktów

Ostatecznie w dzisiejszym hicie obyło się bez goli. Ilkay Gundogan miał jednak bardzo dobrą okazję, aby zdobyć dla swojej drużyny decydującego gola na sekundy przed końcowym gwizdkiem.